Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... -

Historie

Celý název: SHM Prosek Moles

Založeno: září 2017

Hokejbalový klub Prosek Moles vznikl v září roku 2017, je tak tedy na hokejbalové mapě stále novým projektem. Ihned po založení a prvních náborech na školách v Litvínovské ulici byl vytvořen první tým přípravek, který se od té doby zúčastňoval turnajových akcí, v rámci středočeského přeboru této věkové kategorie (U11).

Po dvou letech fungování byla pro sezónu 2019/2020 otevřena i kategorie mladších žáků (U13), kterou čeká první ročník v regionálním přeboru této věkové kategorie.

Už od samotného zahájení činnosti využívá klub hokejbalového minihřiště ve sportovním areálu u ZŠ Litvínovská 500, na Proseku. Právě zde probíhají pravidelné hokejbalové tréninky, stejně jako zimní příprava (nafukovací hala s umělou trávou). Neodmyslitelnou součástí projektu Prosek Moles jsou nyní již i letní soustředění, která se konají ve Světlé nad Sázavou.