Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... -

V neděli příměstský kemp pro Krtky!

22.09.2021 - Redakce
Pár týdnů po rozběhu pravidelných hokejbalových tréninků na Proseku se Krtci už tuto neděli dočkají nejen první zápasové konfrontace, ale i celodenního příměstského kempu v Praze, jehož součástí budou další sportovní aktivity, ale například i návštěva lasergame či vyzkoušení oblíbené 9D virtuální reality!

Celodenní akce odstartuje srazem v 9 hodin ráno na Proseku a už chvilku poté se Krtci představí s minigolfovou holí v ruce. Kdo bude nejlepším Tigerem Woodsem? Po přesunu do hostivařského hokejbalového stánku přijdou na řadu i další sportovní aktivity a oběd, po kterém se dočkáme příjezdu našich turnajových soupeřů! Turnaj 3v3 je plánován od 13 hodin do přibližně 15,30 a v době akce je vítána i účast diváků z řad rodičů. Součástí turnaje budou i dovednostní soutěže.

Po krátké relaxační pauze se pak Krtci vrátí ke sportovním činnostem a po večeři se mohou těšit na finále dne, kterým bude návštěva laser-game, kde si budou moci vyzkoušet i oblíbenou 9D virtuální realitu. Konec akce je plánován spolu s návratem na Prosek, mezi 20,00 - 20,30 hod.