Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... -

Z 3v3 turnaje v Hostivaři třetí místo, bez výhry!

29.09.2021 - Redakce
Po delší době se prosečtí Krtkové představili v zápasovém a v plánu byl miniturnaj tří týmů, v systému 3na3. Na hostivařském hřišti byly Krtkům soupeřem celky domácí Hostivaře a Kert Parku.

Už v prvním utkání bylo znát, že Prosek bude tahat spíše za kratší konec provazu, Hostivař více kombinovala a vybudovala si dobrý náskok. Krtci v závěru klání dotahovali, nakonec ale z toho byla prohra 5:7!

Proti Kert Parku, který dorazil s nejmladším, ale kvalitativně nejšikovnějším týmem, drželi Krtci dlouho krok, soupeř ale v závěru přidal pár gólů a zvítězil 6:2!

V podobném duchu se pak nesly i odvety! Na Krtcích byl ale nejvíce vidět úbytek sil, což se projevilo především ve snaze k útočení a obsazování volných hráčů. S Hostivaří podlehl v odvetě náš tým 2:7, s Kert Parkem 1:7.

S bilancí čtyř proher nemohl Prosek obsadit jiné, než poslední třetí místo. Nejlepším hráčem týmu byl vyhlášen Antonín Rubín.

1. HC Kert Park Praha (nejlepší hráč: Filip Větrák)

2. HBC Hostivař (nejlepší hráč: Antonín Postler)

3. SHM Prosek Moles (nejlepší hráč: Antonín Rubín)