Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... -

Turnajové zpestření zimní přípravy! Krtci se opět vydali do Kralup!

10.02.2019 - Redakce
Ve druhou únorovou sobotu si dali Krtci dostaveníčko v Kralupech nad Vltavou, kde si zpestřili zimní přípravu tradičním přeborovým turnajem a celkem čtyřmi zápasy!

Do Kralup dorazilo celkem jedenáct Krtečků a na trenéry čekal nelehký úkol desítku hráčů v poli podělit o herní čas. Na Prosek si brousila zuby dvojice týmů čimických Rebelů, Kovo Praha a jako poslední i jeden z výběrů Hostivaře.

Do turnaje nevstoupili Krtci špatně a s mladším výběrem Rebelů drželi krok, i když soupeř měl více šancí a nakonec zaslouženě zvítězil i díky tomu, že častěji volil místo střely povedenou přihrávku. Krtkům se ale snaha rozhodně upřít nedala a od trenérů sklidili první slova chvály, a to i za tři vstřelené góly, při výsledku 3:6, kdy šestý gól padl až při závěrečném powerplay.

Druhým soupeřem bylo po přestávce Kovo Praha! Herní převahu dokázali Krtečci přetavit v gól v první třetině jen jednou a střeleckou impotenci ztrestal soupeř hned v úvodu druhého dějství, když v úniku vyrovnal. Prosek se ale nenechal zaskočit a dalšími góly rozhodl o své celkové výhře, 5:2.

Další pauza a svačina Krtky trochu ukolébala a proti silným Rebelům chvilku trvalo, než se vzpamatovali. Soupeř byl ale kvalitativně na jiné úrovni a kluci z Proseka nestíhali především v obsazování hráčů, kteří povětšinou zakončovali do odkryté klece. Největším úspěchem tak byly dlouhé úseky bez obdržené branky a ve srovnání s ostatními výsledky soupeře i relativně přívětivé konečné skóre, 0:6.

Na přetěžký duel s modrým týmem Rebelů ihned navázal poslední zápas proti Hostivaři A, která od prvního střídání udávala tempo hry. Individuálně vyspělí hráči Hostivaře motali unaveným Krtečkům hlavy a skóre postupně narůstalo. Hra se ale postupem minut přeci jen lepšila, na útočení a vstřelení alespoň čestného úspěchu už ale nezbylo sil.

Prosek se tak vracel z Kralup nad Vltavou s bilancí jedné výhry a tří proher, ale i s vědomím toho, že se na hřišti nechalo vše. Absenci závěrečného vyhlášení na turnaji nahradila první společná návštěva oblíbeného rychlého občerstvení, kde žádné břicho nezůstalo prázdné. A co se dělo večer ve sportcentru? To už ví jenom ti nejotrlejší a pan Tau.

Soupiska Prosek Moles: Marek - Vavřík, Hrodek, Kapko L. - Volman, Illek, Kocanda, Rubín, Hyška, Neužil, Kapko J.

Další turnajová akce se uskuteční 16.března!