Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... -

Takovou sezónu už prosím ne! Krtci v září vstoupí do své třetí sezóny!

06.07.2020 - Redakce
Jak uplynulá sezóna dobře začala, tak o to hůře končila! Ještě na podzim by si málokdo dokázal představit, že hokejbalovou sezónu ukončí pandemie...

Krtci tak odehráli v regionální soutěži třináct ligových utkání, s bilancí tří výher a deseti proher. Nejproduktivnějším hráčem mladších žáků byl Daniel Jánošík, který by v příští sezóně měl nastupovat v dresu starších žáků Hostivaře, nejlepším střelcem, s pěti góly, pak Antonín Rubín.

Do Letního poháru již Prosek, stejně jako některé další týmy, nenastoupil. Přesto ještě absolvoval v závěru jara téměř dvacatero tréninků, v první fázi především mimo hokejbalové hřiště.

I do následující sezóny vstoupí Prosek Moles s kategorií mladších žáků a přípravky. S půlročním zpožděním z důvodu pandemie pak proběhnou během podzimu i náborové akce, s cílem doplnit nejmladší kategorie a obnovit tak činnost začínající minipřípravky. Nové sezóně v podání Krtků se budeme věnovat v dalším článku, kategorie mladších žáků by každopádně měla i nadále trénovat v termínech úterý a čtvrtek, od 16,15 hod.