Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... -

Přípravka se na Palmovce neztratila a vybojovala vítězství a dvě remízy!

13.11.2019 - Redakce
Přípravka Proseka se v uplynulém víkendu představila na turnaji na Palmovce, kde se utkala s Kelty, Libercem a Kovem. V deštivém dni prokázala i v menším počtu zlepšení, což dokázaly nejen dosažené výsledky, ale především předváděná hra.

Ta byla ve finále ještě lepší, než samotná čísla dokazovala! Na první pohled byl znát herní progres všech kluků, kteří do turnaje zasáhli! Snaha útočit i bránit byla viditelná! První zápas sice prohráli, hra ale byla vyrovnaná. Ve druhém a třetím utkání remizovali, měli ovšem herní převahu a tlak, který jen nedokázali přetavit ve více gólů.

V posledním zápase pak byli Krtci jednoznačně lepší a zaslouženě se i prosadili. Nezastavila je zima, déšť, ani louže. Brankáři, nemajíc žádné zkušenosti, se statečně vrhali do střel i kaluží, za vydatné podpory rodičů a přátel, kteří se netajili velkou spokojeností.

Další turnaj se uskuteční zcela jistě v suchu, v uzavřené hale v Kralupech nad Vltavou, a to v sobotu 7. prosince.