Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... -

Po soustředění rovnou do výstroje! Na Krtky čeká i specializovaný kemp!

01.08.2020 - Redakce
O tom, že Krtci na letošní soustředění vyrazí do Pece pod Sněžkou, tu již několik řádků padlo! Po návratu z hor je pak čeká specializovaný kemp, kde se konečně probudí opět i krtčí hokejky!

Účastníci letního soustředění obdrží podrobnější pokyny ve čtvrtek 6. srpna, jisté ale je, že domovem na tři dny v horách bude Bouda Bivoj, přímo v Peci pod Sněžkou. Jelikož je soustředění pojato jako kondiční, cílem bude pochopitelně především probudit krtkovo tělo ke sportovnímu životu tak, aby byl hned v pondělí schopen rovnou skočit do hokejbalové výstroje!

Po příjezdu je v plánu celoodpolední specializovaný kemp, zaměřen nejen na vedení míče, ale i střelbu. Maximální kapacita kempu je 20 dětí.

Ihned po kempu se rozjedou i pravidelné tréninky Proseka, které budou pokračovat v úterky a čtvrtky, od 16,15 hod. V neděli 6. srpna se pak Krtci zúčastní přípravného turnaje na Palmovce, soutěž pak odstartují ve druhé polovině měsíce září!