Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... -

Po delší době opět v zápasové akci!

26.04.2021 - Redakce
Už se to jevilo téměř nekonečné, Krtci se ale po dlouhé době dočkali dalších zápasů, které odehráli v malém hokejbalu, 3 na 3, na nové půdě hokejbalové Hostivaře!

Domácí výběr působil už v prvním utkání výrazně běhavěji, první gól ale padl až téměř po třech minutách hry. Prosek se snažil srovnat krok a i on se dočkal ještě v první desetiminutovce prvního gólu, když backhandem neomylně skóroval Patrik Neužil. Domácí Hostivař přesto byla stále nebezpečnější a Jára Exner v brance Krtků se měl co otáčet. Z více jak padesátky střel nakonec za jeho zády skončilo třináct míčků, v dresu Proseka se ale prosadili ještě Filip Kněžević a Tonda Rubín. Hostivař tak v prvním klání hraném na 3x 10 minut vyhrála 13:3!

HBC HOSTIVAŘ - PROSEK MOLES 13:3 / Střely: 51:18

Po krátké pauze, kterou většina proseckých vyplnila hraním stolního tenisu, nastoupili Krtci proti totožnému soupeři. Ten v samotném úvodu naprosto dominoval a za prvních deset minut vyslal 27 střeleckých pokusů. Stav? Ten byl po první části 6:0 pro domácí. Krtci se ale ve druhém dějství oklepali a i oni si vytvořili několik šancí, z nichž jedinou dokázal využít Antonín Rubín. Hostivař dobře chytajícího Exnera překonala jen dvakrát a po druhém dějství vedla o sedm branek. Prosek mohl v poslední třetině snížit, v téměř minutovém tlaku byl ale proti především soupeřův brankář Coufal. Hostivařští byli efektivnější a dalšími čtyřmi góly dali druhému utkání definitivní podobu. Zvítězili 12:1!

HBC HOSTIVAŘ - PROSEK MOLES 12:1 / střely: 55:16

Sestava Proseka: Exner - Hrodek, Marek, Janich - Rubín, Kněžević, Blodig, Neužil