Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... -

Paráda! Krtci zažili první turnaj se třemi výhrami!

09.04.2019 - Redakce
Přípravku Proseka zavál další z regionálních turnajů na Palmovku, kde se postupně utkala s Kert Parkem, Mostem, domácím Kovem a Hostivaří B.

V prvních dvou utkáních trápilo prosecké Krtky jediné! Koncovka! Omlazený tým Kert Parku brzy vedl, Proseku se ale při střelecké nemohoucnosti podařilo nakonec přeci jen dvakrát skórovat a odnést si výhru 2:1!

Soupeř z Mostu už byl jiného kalibru. Hrál se oboustranně běhavý hokejbal, soupeř měl ale více ze hry a především v závěru utkání, kdy Krtkům trochu docházela šťáva, navyšoval své vedení. Nakonec se ale čestného úspěchu dočkal i Prosek, který sice podlehl 1:6, za svůj výkon se ale rozhodně stydět nemusel.

Ať tak nebo onak, hráči od trenéra slyšeli stále jedno a to samé... Hra pěkná, ale je nutné soustředit se více na koncovku! V utkání s Kovem Praha došlo ke střídání brankářů, kdy se do svatyně Proseka po delší době podíval Lukáš Kapko. Jirka Marek doplnil třetí trojici a mohlo se jít do boje! Krtci soupeře, kterému těsně předtím v duelu s Kert Parkem mohutně fandili, nehodlali podcenit! Dali zapomenout na nepřesnou střelbu a po několika pěkných akcí vedli rozdílem několika branek. Soupeř sice korigoval po podcenění vhazování, poslední slovo ale měli opět kluci z Proseka a svého soupeře přehráli s výsledkem 7:1! Krásným gólem se prosadil i trestanec Patrik Neužil, který nastoupil v utkání do jediného střídání, které si zpříjemnil premiérovou trefou v soutěžním hokejbalu!

Posledním soupeřem byl tým Hostivaře B, tentokrát značně nekompletní a doplněný o pár hráčů z mladší kategorie, za to s čarodějem v brance, který v prvních třech duelech inkasoval pouze třikrát. Jeho kouzlo ale brzy odčaroval Filip Kněžević střelou mezi betony. Hostivařští se sice nadechli k obratu, Krtci se ale rozhodně nehodlali vzdát a pěti góly v dalším pokračování rozhodli o své výhře, kterou hattrickem režíroval především Tonda Rubín!

Prosek Moles - HC Kert Park Praha 2:1

Prosek Moles - HBC Most 1:6

Prosek Moles - TJ Kovo Praha 7:1

Prosek Moles - HBC Hostivař B 6:2

Ondřej Novák (trenér Prosek Moles) - Opět jsme prokázali výrazný posun, větší zájem o pohyb s míčkem na hokejce a o kombinační souhru v útočné polovině. Škoda jen nízké produktivity v prvních dvou utkáních, ale i tak máme z turnaje a výkonu kluků velkou radost.