Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... -

Krtci za sebou mají zimní přípravu! Na hřišti je přivítalo ideální počasí!

28.02.2019 - Redakce
Nejen kompletní zimní přípravu, ale i týdenní jarní prázdniny za sebou mají prosečtí Krtci, kteří už v tomto týdnu vyrazili na hokejbalové hřiště! A že jim počasí přálo!

Doslova jarní teploty ozdobily první tréninky na plastu hokejbalového hřiště a Krtci tak už v úvodu nezaháleli. Vždyť už 16.března je čeká další turnaj v rámci středočeského přeboru a také další utkání na celé hřiště, proti B týmu mladších žáků z Hostivaře.

Ale zpět k zimní přípravě... Ta probíhala v nafukovací hale dvakrát týdně a trenéři vše směřovali především k rozvoji rychlosti a celkové koordinace. Jak známo, přípravu obohatil i hokejbalový turnaj v Kralupech nad Vltavou, jinak ale zůstaly Krtkovi hokejky v koutě. Jinak tomu ale bude právě na jaře, kdy na kluky z Proseka čeká bohatý hokejbalový program.

Už v příštím týdnu se podívají na hokejbalové hřiště dokonce třikrát. A co je čeká? V dalších týdnech budeme pracovat především na technice a kontrole míče v pohybu. Kluky už je vzhledem k počtu a různé herní vyspělosti nutné řadit do dvou tréninkových skupin, aby měli možnost rychlejšího vývoje, říká jeden z trenérů.

Na jaře čeká Krtky několik jednodenních turnajů, ale i přípravné zápasy hrané na celé hřiště. Důvod je zřejmý! V září bychom měli Prosek Moles stabilně potkávat i v celoroční soutěži mladších žáků.