Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... -

Krtci na Pražském votvíráku čtvrtí, se skalpem Hostivaře B!

08.09.2020 - Redakce
Krtci z Proseka se hned v první zářijovou neděli zúčastnili dobře obsazeného turnaje mladších žáků na Palmovce, kde je čekala čtveřice zápasů po 2x 10 minutách.

Hned v prvním duelu narazil Prosek na kombinačně hrajícího favorita z Hostivaře, která si v utkání otevřela střelnici a ačkoliv se Krtci snažili sebevíc, inkasovali jedenáct branek.

SHM Prosek Moles - HBC Hostivař A 0:11 (0:5, 0:6) střely: 1:25

I druhý soupeř patřil do kategorie favoritů, Proseku se ale v úvodu klání relativně dařilo a dostat se dokonce do vedení, když se po špatném střídání soupeře dostal do brejku Matouš Blodig a přesnou střelou otevřel skóre. Rebelové ale ještě v první polovině vyrovnali stav a ve druhém dějství hru ovládli. Přidali čtyři branky a zvítězili 5:1!

SHM Prosek Moles - SK Rebel Praha 1:5 (1:1, 0:4) střely: 6:21

Třetí zápas a soupeř z nejhratelnějších, Hostivař B. Ta nastoupila mnohem aktivněji a prosecké zatlačila v obranném pásmu. Brankář Jára Exner ale exceloval a už v prvních minutách zlikvidoval tři loženky soupeře v modrém. Prosek naopak vytěžil z minima maximum a ze čtyř střel v první polovině dvakrát skoroval, když se trefil Volman a Rubín. Tomáš Volman navíc přidal ve druhém dějství, kdy už Prosek působil sebevědoměji, svou druhou branku a Krtci se tak mohli radovat z vítězství 3:0!

SHM Prosek Moles - HBC Hostivař B 3:0 (2:0, 1:0) střely: 10:11

Proti Kladnu, které na turnaji předvádělo pěkný hokejbal plný pohybu, už byl znát výrazný úbytek sil. Rysové se na Krtky vrhli a brzy vedli. I prosečtí si vytvořil pár šancí, kladenský brankář byl ale stoprocentní. Kladno vstřelilo v každé polovině po čtyřech brankách a pro Prosek byl náplastí alespoň čestný úspěch v podobě gólu Tondy Rubína, který znamenal porážku 1:8!

SHM Prosek Moles - HBC Kladno 1:8 (0:4, 1:4) střely: 7:24

Prosek Moles tak v prvním turnaji nové sezóny skončili se skalpem Hostivaře B na čtvrtém místě. Nejlepším hráčem Proseka na turnaji byl vyhlášen Lukáš Hyška.