Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... -

„Nominace do Prague Select mne mile překvapila”, říká Alex Janich!

04.09.2021 - Redakce
Už tento víkend je ve znamení startu několika hokejbalových soutěží, ale i turnaje krajů, s výběry do 13 let. Ten se uskuteční v pardubickém Svítkově a součástí výběru Prahy bude i dvojice hráčů Prosek Moles. Jedním z nich je obránce Alex Janich, který odpověděl na několik otázek...

Hned v úvodu nové sezóny ses probojoval do sestavy Prague Select. Překvapila tě nominace?

Ano, nominace mě mile překvapila a jsem za ni hodně rád.

Turnaj krajů je už tento víkend, co od něj očekáváš?

Očekávám určitě dobrá a kvalitní utkání a také co nejlepší umístění našeho týmu.

V srpnu si absolvoval týdenní soustředění s Hostivaří... Jak si ho hodnotil, čím tě překvapilo a co ti podle tvého názoru dalo?

Soustředění bych hodnotil určitě Kladně. Zaujalo mne uspořádání a pestrost tréninků. Na soustředění jsem dostal spoustu dobrých rad jak se zlepšit a dodalo mi to větší sebevědomí ve hře.

Věřme, že už tato sezóna nebude přerušena a vy se dočkáte i dalších utkání. Je něco, čeho by si v ni chtěl dosáhnout na poli hokejbalovém?

Určitě chci pořád zlepšovat svoji hru a dovednosti. Aby jsme v týmu byli pořád dobrá parta a společně předváděli dobré výkony v utkáních, které povedou k dobrým výsledkům.