Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... -

Taneček s Kert Parkem pod taktovkou soupeře!

(3:0, 2:0, 6:0)

Prosek Moles

Sestava

Horský - Vrabec, Křivánek, Špák, Drnec, Doucha, Větrák, Stašák, Chán, Sýkora, Hlávka, Hlávka, Bílý, Adam, Richter

Branky a nahrávky: nikdo . Rozhodčí: Zaťko, Holeček . Vyloučení: 0:3 . Využití: 1:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 30 . Střely na branku: 60:8 . Průběh utkání: 11:0 .

Sestava

Soukup - Hrodek, Hyška, Kapko, Čejka, Vavřík, Hulo - Illek, Rubín, Volman, Jánošík, Kapko, Janich, Neužil, Postler, Hyška

Krtci vyrazili v chladném, ale suchém středečním podvečeru na Lužiny, k dohrávce s domácím týmem Kert Parku. Ten přijal pozici papírového favorita a v utkání méně zkušený Prosek vyučoval.

Úvod přitom nevypadal zle, ačkoliv už v šestadvacáté vteřině putoval za katr potrestaný Rubín. Krtci oslabení ustáli, domácí tým ale stále více přebíral iniciativu a v páté minutě se dostali do vedení, zásluhou Stašáka. Hoši v červeném brzy přidali další dva góly a bylo zřejmé, kdo si z nerovného duelu odnese body! Kert Park v dalších minutách opravdu dominoval a Krtci v několika střídáních znali míček pouze z vyprávění. Soukup už ale další oranžový nesmysl za svá záda nepropustil a do druhé části tak Prosek vstupoval s tříbrankovou ztrátou.

Vstoupil do ní ale velice chladně a byl to klučina s příznačným jménem Větrák, který navýšil na 4:0! Stejný hráč přidal v šestnácté minutě pátý gól, kterým ale na více jak devět minut gólové hody utnul. Soupeř sice ze svého tlaku neztratil, hostující hráči ale snaživě bránili jinak pozorného Soukupa, který už tak do konce periody neinkasoval. Snížit naopak mohl po pohledné akci a přihrávce Volmana Teo Illek, jeho střelu ale zlikvidoval brankář Horský, který si brousil zuby na čisté konto.

Vstup do třetiny nevyšel Krtkům ani v té třetí části a už po čtyřiadvaceti vteřinách se s kyselými obličeji vracel druhý útok na střídačku. Domácí vedli 6:0, v dalších šesti minutách pak ale na Soukupa opět nevyzráli a prosečtí se radovali z malých úspěchů, v podobě střídání bez inkasované branky. Spokojenost jim ale lehce zakalila poslední šestiminutovka, kdy hráči v červeném přidali na efektivitě a hned pět svých šancí, občas i s přispěním štěstěny, využili. Zaslouženě tak zvítězili vysoko 11:0, když brankáře Soukupa zatížili šedesátkou střel. Krtci bohužel ani jednu ze svých šancí tentokrát nevyužili a z Lužin se tak vraceli s prázdnou.

Ondřej Novák (Prosek Moles) - Zatím určitě nejlepší soupeř, proti kterému Krtci ve své premiérové sezóně v mladších žácích nastoupili. Lužinští diktovali tempo a občas jsme nevěděli, kde nám hlava stojí. I takové zápasy jsou ale potřeba, je třeba se stále učit!