Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... -

(2:0, 2:0, 2:2, 3:0)

Prosek Moles

Sestava

Kadlec (Soukup) - Švec, Režnárek, Klein, Nováček - Skála, Bezpalec, Hradil, Bár, Brdek, Nestrojil, Michek, Svoboda, Kápička

Branky a nahrávky: Volman, Jánošík . Rozhodčí: Novák . Vyloučení: 0:0 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 20 . Střely na branku: 45:11 . Průběh utkání: 4:0, 4:2, 9:2 .

Sestava

Kotík - Janich, Hrodek, Čejka, Hyška L. - Jánošík, Rubín, Volman, Hyška J., Kapko, Postler, Neužil, Kapko L., Hulo

Týden po zahájení zimní přípravy se mladší žáci Proseka vydali do Hostivaře, k odehrání prvního z přípravných utkání.

Úvod nevyšel Krtkům podle představ a brzy inkasovali. Pod tlakem byli i nadále a když Bezpalec v dresu Hostivaře přidal svůj druhý gól, nevypadalo to s Prosekem valně. V první části už se sice pak soupeř neprosadil, na hřišti ale i nadále kraloval a Krtci měli velký problém podívat se za polovinu hřiště.

To se jim víceméně podařilo až ve druhém ze čtyř dějství a byl to především první útok ve složení Jánošík - Rubín - Volman, který Soukupa v brance Hostivaře několikrát zaměstnal. Další dva góly každopádně přidali jen hostivařští a po dvou čtvrtinách tak Prosek ztrácel čtyři góly.

Zlepšená hra ale pokračovala a byl to Tomáš Volman, který snížil. Brzy na něj navázal i Daniel Jánošík a mohlo se zdát, že Krtci zápas mohou zdramatizovat. Domácí ale byli proti a chvilku po trefě Jánošíka přidali pátý gól. Střelecky úspěšní byli i v dalších minutách a zvláště v závěrečné čtvrtině přidali na efektivitě v koncovce.

Prosek tak v prvním přípravném duelu podlehl silné Hostivaři 2:9. Další vzájemný zápas je plánován až na měsíc květen, kdy se oba týmy potkají ve sportovní hale na Jižním Městě.