Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... -

Krtci na Beroun nestačili! Jediný gól zaznamenal Rubín!

(5:0, 0:1, 4:0)

Prosek Moles

Sestava

Staněk (od 19.Koudelová) - Urban, Dejdar, Mathauser, Zaspal, Hipča, Hájková - Bicasová, Makovská, Vaculíková, Šlechta, Štolz, Matějka, Černý, Tkadlec, Macák, Hubinger, Fajtová

Branky a nahrávky: 22:15 Rubín (Volman) . Rozhodčí: Pečený, Bačo . Vyloučení: 1:2 . Využití: 1:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 40 . Střely na branku: 60:12 . Průběh utkání: 5:0, 5:1, 9:1 .

Sestava

Kotík - Vavřík, Janich, Hrodek, Hyška L., Kapko L., Čejka - Postler, Jánošík, Kněžević, Illek, Rubín, Volman, Neužil, Kapko J., Fiala, Hyška J.

Třetím soupeřem proseckých Krtků byl tým Berouna s označením "A". Domácí tým, vědom si své věkové i kvalitativní převahy, zatlačil Krtky od prvního střídání do obranné třetiny a byl to pochopitelně především šikula Tkadlec, který zašlapával jeden krtinec za druhým...

Domácí dokázali využít několika zmatků před brankou Kotíka a především z dorážek vstřelili během úvodní třetiny pět gólů. Do druhé třetiny už trenéři své eso do hry nenasadili a ve hře se to výrazně projevilo. I hosté z Proseka se tak rázem dokázali prosazovat, koncovka ale měla spíše charakter pozdravu a brankář Staněk nekapituloval. Dařilo se ale i Kotíkovi na druhé straně, kterému o poznání více v prostředním dějství pomáhali i obránci a ze čtrnácti střeleckých pokusů za svá záda nepropustil jediný!

Naopak na druhé straně se konečně jeden z projektilů ujal, když po zdolání středního pásma, vystřelil po přihrávce Volmana Antonín Rubín, jehož střela zapadla přesně k pravé tyči brankářky.

Prosečtí tak získali výsledkově prostřední dějství pro sebe a ve své hře hodlali pokračovat i nadále. Soupeř ale zlepšil ve třetí části pohyb a byl to on, kdo určoval tempo zbytku zápasu. Krtci sice několikrát vystrčili drápky, jejich útoky ale brzdila menší rychlost a problematický přechod středního pásma, ve kterém se míček často zadrhl po nepřesné přihrávce či špatném zpracování. Berounští přidali další čtyři góly, toho desátého se už ale nedočkali i díky dobře chytajícímu Kotíkovi, který několikrát uhasil oheň před svou brankou.

Favorit z Berouna si tak body vzít nenechal a zvítězil 9:1.

Ondřej Novák (trenér Prosek Moles) - V úvodní třetině nás soupeř doslova mlel, od druhé části jsme si už ale také dokázali troufnout a zaslouženě vstřelili alespoň čestný gól, díky kterému jsme vyhráli druhou třetinu. I to je pro nás v našich začátcích velkým úspěchem. Hodně nás podržel opět brankář, který kapituloval ve většině případů až z dorážek. Snaha se nám opět nedala upřít a cením si toho, že se snažíme neustále hrát i útočit. Tentokrát nás ale viditelně brzdily běžecké nedostatky.