Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... - Je snadné Krtkem býti... -

(0:4, 0:2, 0:3)

Rebel Praha

Sestava

Kotík - Janich, Vavřík, Hrodek, Hyška L. - Postler, Jánošík, Kněžević, Kapko L., Rubín, Volman, Neužil, Kapko J., Hyška J.

Branky a nahrávky: nikdo . Rozhodčí: Procházka, Zaťko . Vyloučení: 2:1 . Využití: 0:2 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 50 . Střely na branku: 11:42 . Průběh utkání: 0:9 .

Sestava

Slavík - Birčák, Koch, Maxima, Kaňka, Ryboš, Hejno, Grof, Malý, Klikar, Choc, Brůža, Trajer, Šůstek, Dědková, Churáček

Krtci z Proseka za sebou mají první domácí duel, ve kterém na Palmovce přivítali silný výběr čimických Rebelů. Ti našemu týmu nedovolili ani čestný úspěch a Prosek tak podlehl po bojovném výkonu 0:9.

Soupeř tlačil už od úvodních minut, prvních gólů se ale dočkal až ve čtvrté minutě, paradoxně ve vlastním oslabení. V první části přidal ještě další dva góly a po první dvanáctiminutovce vedl 4:0. Bojovnost a zápal do hry se Krtkům upřít nedal, kvalita ale byla na straně hostů, kteří dovolili v první periodě klukům z Proseka jen jeden střelecký pokus.

To ve druhé části se hráči v šedém osmělili více a byl to Lukáš Kapko, který v samostatném úniku mohl korigovat, brankář Slavík byl ale na svém místě. V dobré příležitosti neuspěl ani Jánošík a na kontě Proseka tak stále svítila nula. Na druhé straně se činil v brankovišti Jiří Kotík, který zneškodnil několik šancí soupeře, na dvě ale nestačil a Rebelové vedli 6:0!

I ve třetí části mohli nadšení Krtci skórovat, ani jeden z šesti střeleckých pokusů ale úspěch nepřinesl. Zkušenější Rebelové byli o poznání efektivnější a jejich gólová radost se nesla Palmovkou ještě třikrát. V závěru už se projevila i únava čtveřice proseckých obránců, desátý gól ale do sítě nepropadl a tým Rebelů tak zvítězil 9:0!

Ondřej Novák (trenér Prosek Moles) - I tentokrát jsme narazili na kvalitního soupeře, který nám v první části směrem dopředu mnoho nedovolil. V dalším pokračování jsme se už trochu více osmělili a v několika protiútocích zahrozili. Škoda, že jsme se nedočkali alespoň čestného úspěchu. Naše hra je každopádně v obranné třetině už mnohem lépe organizovaná a je znát, že se ve hře na velké hřiště každým střídáním lépe orientujeme. Ocenit opět musím bojovnost kluků a nadšení do hry, které neklesá ani s narůstajícím skóre.